Навчальні заклади Запорізької області презентують!

Виховний напрям

2013-2014 навчальний рік

ВИХОВНИЙ НАПРЯМ

форми, методи та засоби виховання навичок ЗСЖ у позаурочній та позакласній діяльності

АГІТБРИГАДИ

 "Молодь за здоровий спосіб життя" (автор - Деркач Олена Михайлівна)
 Відео "Крок вперед" (автори - педагогічний колектив гімназії)
 Агітбригада "За здоровий спосіб життя" (автор - Коземчук Мар'яна Володимирівна, педагог-організатор)
 Агітбригада "Пламя" (автор - Григоренко Янина Вікторівна)
Агітбригада "Ми за здоров’я" (автор - Горбова Олена Валеріївна)
 Презентація "Бути чи не бути білою вороною" (автор - Коноваленко Ольга Миколаївна)
Виховні проекти 7-А і 7-Б класу (автори - класні керівники Педенко ВікторіяВікторівна, Горлачова Людмила Іванівна) 
Агітбригада на здоров'язбережувальну тематику (автор - Булига Дмитро Павлович, вчитель біології та основ здоров'я)

Збереження здоров'я гімназистів (автор - Пилипенко В.Д., директор гімназії) 




АГІТАЦІЙНО-МОТИВАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

"Бережи здоров'я з молоду!" (автор - Пашко Олена Валеріївна, вчитель початкових класів) 

 "Рух - це життя! Не зупиняйся!" (автор - Ставицька Світлана Іванівна)
"Школа 18 представляє" (автор - Скубицька Інна Олександрівна)
Проект "Бути, робити, мати" (автор - Фролова Марина Костянтинівна)
 Постер (автори - педагогічний колектив)
 Соціально-рекламний відеоролик "Поговоримо ми нині, що корисно для людини" (автор - Гонтар Аліна Валеріївна, учитель початкових класів)
 "Здоров'я має бути смачним" (автор - Собко І.І., класний керівник 3-Б класу)
 Відеоролик "Физкультура - это клево!" (автор - Сбітнєва Наталя Миколаївна, учитель фізичної культури)






ВИХОВНІ ЗАХОДИ

"Олімпійці серед нас" (автор - Хлопкіна Людмила Іванівна, вчитель фізичної культури) 
 Проект "Здорове покоління" (автор - Глушкова Маргарита Миколаївна, вчитель початкових класів)
 Заняття - тренінг "Обираємо ЗСЖ" (автор - Гура Любов Іванівна, класний керівник 6 класу)
"Сонце, повітря і вода - наші найкращі друзі" (керівник - Драбчук О.В.)
 Соціальний театральний проект "Ми проти наркотиків" (шкільна студія "Шанс"). Керівник - Нестеренко Г.О., заступник директора школи з виховної роботи
 Виховний захід "Школа лікаря Комаровського" (автор - Гончарук Наталія Володимирівна)











ОРГАНІЗАЦІЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

"Здоров'я - через освіту" (автор - Свириденко Ірина Володимирівна, заступник директора з виховної роботи) 
 Відеофільм "Відкрите тренування з плавання для батьків" (автор - Аксьонов Микита, учень 2-б класу)
Відгук
Проект "Мій вибір" (автори - творча група педагогів і учнів)
Школа - територія здоров'я (автор - Косенко Олена Володимирівна, заступник директора з виховної роботи)


32 комментария:

  1. Був вражений презентацією "Багатофункціональна гра "млин"" у системі роботи початкової школи "Здоров'язбережувальний аспект" (автор - Кудров Роман Олексійович, педагог-організатор) і вкотре впевнився, що якщо ми навчимо дітей змалку цінувати, берегти та зміцнювати своє здоров’я.і якщо ми будемо власним прикладом показувати здоровий спосіб життя, то зможемо сформувати більш високий рівень їхнього здоров’я, та навичок здорового способу життя, а це зробить їхнє життя більш яскравим і тривалим......Бажаю успіху автору і слухняних учнів.

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Анонимный3/08/2015 08:13:00 PM

      Щиро вдячний за визнання: отже зусилля нашого педагогічного колективу не є марними (у цій презентації, точніше за її змістом - вклад педагогів початкової ланки, завуча Колеснікової І.Є.). Будемо намагатися і надалі чесно робити свою справу.
      Роман Кудров

      Удалить
  2. Переглянувши презентацію "Бути,чи не бути білою вороною" щиро порадів за юнаків і дівчат з агітбригади "Позитив" Приазовської РЗШ №1 "Азимут", які знають,багато способів,як радіти життю з користю для здоров'я і вважаю, що вони займаються своєю справою з користю для життя. Долучайте до вашої справи і інших учнів,дійсно - головне не те,як ти живеш,а те, в якому напряму рухається твоє життя..... Так тримати!!! Ви найкращі...Бажаю успіху!

    ОтветитьУдалить
  3. Виховний напрям. Дніпрорудненська гімназія "Софія". Проект "Збереження здоров'я гімназистів", агітбригада на здоров'язберігаючу тематику. Знання, володіння і застосування здоров’язберігаючих технологій є важливою складовою професійної компетентності педагога Дніпрорудненської гімназії "Софія".. Учителі у тісному взаємозв’язку з учнями, батьками, медичними працівниками, , усіма тими, хто зацікавлений у збереженні і зміцненні здоров’я дітей, спроможні створити здоров’язберігаюче освітнє середовище. Однією із складових здорового способу життя є активний руховий режим учнів, на що в даній презентації не зверталася особлива увага.

    ОтветитьУдалить
  4. Виховний напрям. Дніпрорудненська ЗОШ І-ІІІ ст., агітбригада команда "Живчик", "Молодь обирає життя".Цікавий захід, що розвиває не лише навички здорового способу життя, але через весь виступ проглядається патріотичне виховання підлітків.Особливо схвально те. що діти будують піраміду потреб (складові ЗСЖ) з кубів, як наслідок цього виступу - організований флешмоб в школі.

    ОтветитьУдалить
  5. Методичний напрям. Мелітопольська ЗОШ №15, семінар для заступників директорів з НВР. Під час проведення семінару використовувались не лише теоретичні ази здоров'язберігаючих технологій. а й використання цих технологій під час навчально- виховного процесу в початкових класах, багато видів робіт задіяно, практичних рекомендацій.

    ОтветитьУдалить
  6. Агітаційно-мотиваційні матеріали.«Бережи здоров’я з молоду» (автор Пашко О.В. – вчитель початкових класів. Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія»). За допомогою цих матеріалів вчитель спрямовує учнів на здоровий спосіб життя: правильно харчуватись, дбати про навколишнє середовище, відмовитись від шкідливих звичок, які згубно діють на молодий організм, тим самим вбиваючи його в зародку, в самому розквіті сил. На мою думку, переглядаючи ці матеріали, в учня буде формуватися стійке бажання бути здоровим.

    ОтветитьУдалить
  7. Переглянувши матеріали( Костянтинівське районне НВО № 1 "Таврія" "Бережи здоров'я з молоду!" (автор - Пашко Олена Валеріївна, вчитель початкових класів))можу сказати, що молодь націлена на позитивне ставлення до майбутнього збереження здоровя. Переглянувши матеріал- учнів повинно наштовхнути на позитив. Неодмінно ставлення і настрій вчителя на уроці.

    ОтветитьУдалить
  8. Виховний напрям. Дніпрорудненська гімназія "Софія". Проект "Збереження здоров'я гімназистів", агітбригада на здоров'язберігаючу тематику.Видно тісний звязок всіх обєктів , які зацікавленні в збереженні здоровя дітей.Презентація на достатній рівень.

    ОтветитьУдалить
  9. Переглянувши презентацію "Бути,чи не бути білою вороною" з агітбригади "Позитив" Приазовської РЗШ №1 "Азимут",вражає скільки способів є як радіти життю з користю для здоров'я і вважаю, що вони молодці ,знають і вміють займатися своєю справою з користю для життя. Молодці, так тримати!

    ОтветитьУдалить
  10. Агітаційно-мотиваційні матеріали.«Бережи здоров’я з молоду» (автор Пашко О.В. – вчитель початкових класів. Костянтинівське районне НВО №1 «Таврія»). Этот материал агитбригады нацеливает учащихся на здоровый образ жизни. В нём изложены в интересной форме основы здорового питания, отказ от вредных привычек, которые губительно действуют на здоровье учащихся. Всё это может вызвать желание вести ЗОЖ.

    ОтветитьУдалить
  11. Виховний напрям. Гуляйпільська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 - Заняття - тренінг "Обираємо ЗСЖ" (автор - Гура Любов Іванівна, класний керівник 6 класу). Робота насичена змістовним та пізнавальним матеріалом, який змушує учнів думати, робити висновки.Стимулює дітей не зупинятися на досягнутому, а прагнути до більших висот.
    Формує здоровий спосіб життя.

    ОтветитьУдалить
  12. Презентація "Багатофункціональна гра "Млин" у системі роботи початкової школи: "Здоров’язбережувальний аспект" (автор - Кудров Роман Олексійович, педагог-організатор) - яскрава ілюстрація системної та наполегливої роботи педагогічного колективу Дніпрорудненської школи "Талант" з виховання здорового підростаючого покоління. Вітання колегам! Знайдені цікаві форми проведення звичних та традиційних спортивних свят.

    ОтветитьУдалить
  13. Виховний напрям. Мирненська ЗОШ І-ІІІ ст. -"Здоров'я має бути смачним" (автор - Собко І.І., класний керівник 3-Б класу) Виховний захід є насиченим, який не тільки виховує культуру харчування та формує здоровий спосіб життя, а й розвиває увагу, твочі зібності дітей, спостережливість. Виховує охайність, терпіння та старанність.

    ОтветитьУдалить
  14. Вражена оптимістичністю презентації "Бути,чи не бути білою вороною". Можна порадіти за колег та батьків, яким вдається виховувати саме таких молодих людей, з яких складається агітбригада "Позитив" Приазовської РЗШ №1 "Азимут". Немає сумніву, що такі люди не будуть «лізти у пляшку», щоб сховатися від складнощів життя. Так тримати!!! За такими людьми майбутнє країни! Бажаю успіху!

    ОтветитьУдалить
  15. Соціальний театральний проект "Ми проти наркотиків" (шкільна студія "Шанс") Веселівської ЗЗШ № 2. Відчувається натхненна робота керівника театру Нестеренка Г.О., яка вчить молодь визначати життєві цінності, формує відповідальне ставлення до власного здоров‘я та власних вчинків, вчить оцінювати ситуацію ризику, приймати відповідальні рішення та протистояти соціальному тиску.

    ОтветитьУдалить
  16. Заняття – тренінг «Обираємо здоровий спосіб життя» Гури Любові Іванівни з Гуляйпільської школи № 1 сприяє усвідомленню цінності здоров‘я, формує уміння та навички для реалізації здорового способу життя, вчить визначати життєві цінності, відповідально ставитись до власного здоров‘я та власних вчинків.

    ОтветитьУдалить
  17. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
  18. Агітбригада на здоров'язбережувальну тематику (автор - Булига Дмитро Павлович, вчитель біології та основ здоров'я Мелітопольської ЗОШ №1).Чудовий виступ! Булига Дмитро Павлович та його команда "підняла увесь зал"! Цей здоров`язберігаючий захід показав, що діти добре усвідомили необхідність відповідати за своє життя і здоров`я. Дмитро Павловичу! Бажаю Вам і Вашим учням нових перемог та успіхів!

    ОтветитьУдалить
  19. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
  20. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
  21. Соціальний театральний проект "Ми проти наркотиків" (шкільна студія "Шанс"), Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 с - це дуже цікава форма роботи з дітьми про роз`яснення здорового способу життя. Діти не тільки приймають участь у постановці, але й вчаться самі та повчають інших зробити вірний вибір у житті. За допомогою проігрування різних ситуацій діти швидше опановують нові знання.Дякую керівнику цього проекта за його доцільність у наш час!

    ОтветитьУдалить
  22. Сподобалась презентація "Бути чи не бути білою вороною" Приазовської РСШ І-ІІІ ст. № 1 "Азимут".Слайди справді допоможуть новому поколінню замислитися над своїм оточенням та життям, яке вони ведуть. Вдало проведена паралель між впливом негативних звичок, оточення та паралель здорого способу життя, над яким завзято працюють учнівський та педагогічний колектив школи.

    ОтветитьУдалить
  23. Ознайомившись з презентацією "Бути чи не бути білою вороною" Приазовської РСШ І - ІІІ ст. №1 "Азимут" я рекомендую матеріал для роботи як вчителям, так і батькам. Але потрібно обов'язково зважати на вік дітей, тому що в запропонованій презентації є багато кадрів з негативним змістом, а це може зашкодити дитині.

    ОтветитьУдалить
  24. Ознайомившись з презентацією "Бути чи не бути білою вороною" Приазовської РСШ І - ІІІ ст. №1 "Азимут" Рекомендую як цікаву і повчальну презентацію. В якій у кожної дитини складається власна думка про те який шлях обрати в цьому багатогранному житті. Бажаю успіхів.

    ОтветитьУдалить
  25. Мені дуже сподобався театральний проект "Ми проти наркотиків" (шкільна студія "Шанс"), Веселівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 .Приймая участь у такій постанові хочеться сподіватися на те ,що ці діти завжди будуть свідомо ставитися до свого життя і здоров"я.Формування культури здорового способу життя повинне відбуватися не тільки у навчальний час но і позаурочний.

    ОтветитьУдалить
  26. Привернуло увагу заняття - тренінг "Обираємо ЗСЖ" (автор - Гура Любов Іванівна, класний керівник 6 класу) Гуляйпільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1. Цікавий матеріал, сподобалось різноманітне використання форм роботи учнів. За допомогою цього заняття можна відпрацювати навички мотивування та адвокації здорового способу життя учнів, сприяти усвідомленню важливих життєвих принципів. Цікавий та корисний тренінг.

    ОтветитьУдалить
  27. Сподобався виховний захід "Олімпійці серед нас" (автор - Хлопкіна Людмила Іванівна, вчитель фізичної культури) Костянтинівського районного НВО № 1 "Таврія". Цікаві естафети, та змагання. Окрім спортивних вправ, у заході є повідомлення про те як важливо займатися спортом,що є актуальним у сучасному світі. Дякую за чудовий захід.

    ОтветитьУдалить
  28. Проект "Мій вибір" доволі доступно та у цікавій формі надає глядачу можливість усвідомити важливість правильного вибору професії. Дуже сподобалось. Дякую!

    ОтветитьУдалить
  29. Під час перегляду агітаційного ролика "Ми хочемо розповісти вам одну історію..." (творча група педагогів і учнів, ХННРБЦ м. Запоріжжя) постійно знаходився у зацікавлену стані - що ще зможуть показати діти, які ситуації вони обіграють. Подібний спосіб опрацювання матеріалу я сам із задоволенням використовую та пропоную всім, нехай то 5-й чи 9-й клас.

    ОтветитьУдалить
  30. Виховний напрямок
    Презентація Приазовської РСШ N1"Азимут" "Головне не те, як ти живеш, а те, в якому напрямку рухається твоє життя". Змістовна і цікава соціалогічна реклама учнів і вихователя розвиває не лише навички здорового способу життя, звертається особлива увага на наслідки поганих звичок. Сподобалось те, що діти самі роблять акцент на свою активність в пропаганді здорового способу життя, змістовного дозвілля і корисних справ. Бажаю успіхів і творчих наснаг О.М.Коноваленко!

    ОтветитьУдалить
  31. Виховний напрямок
    НВО N1 "Таврія" автор - Пашко О.В. "Бережи здоров'я з молоду".
    Презентація має цікавий пропагандиський зміст. В ній просліджується міжпредметний зв'язок (основи здоров'я і екологія). Звертається особлива увага на причини, що спонукають виникненню шкідливих звичок.

    ОтветитьУдалить